Вівторок, 01 квітня 2008 19:53

Суркіс відповів на заяву "Шахтаря"

Президент федерації футболу України Григорій Суркіс відповів на розміщену сьогодні на офіційному сайті "Шахтаря" статтю "Правосуддя для внутрішнього користування".

"Футбольна тема завжди знаходилася у відкритому інформаційному просторі, де кожен експерт має право на власну думку щодо подій, які відбуваються. ФФУ не обмежує своїх співробітників в громадянських правах, у тому числі і в праві на свободу слова. Місце роботи і посада того або іншого футбольного фахівця не забороняє йому виступати в ЗМІ з особистими оціночними думками щодо будь-яких проблемних питань. Узгодження з керівництвом ФФУ змісту публічного виступу потрібне лише у разі офіційної заяви від імені федерації. Тому, всі претензії з боку ФК "Шахтар" до чиєїсь авторської точки зору, опублікованої на сторінках газет, є темою для обговорення безпосередньо між клубом і редакціями незалежних видань. У свою чергу ФФУ заявляє про свою готовність до відкритого діалогу зі всіма суб"єктами, що зацікавлені в оздоровленні атмосфери українського футболу.

З повагою, Григорій Суркіс"

СПОРТ Главред
Читайте також
Зараз ви читаєте новину «Суркіс відповів на заяву "Шахтаря"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода