"Шахтар" розгромив "Динамо" в матчі за Суперкубок

Динамівець Віктор Циганков вважається найдорожчим гравцем у складах обох команд. Фото: "Динамо"

Добрий вечір!

Сьогодні нарешті з майже двомісячним запізненням буде розіграно один із трьох футбольних трофеїв України – Суперкубок. "Динамо" зіграє із "Шахтарем".

Кияни минулого року виграли всі трофеї в Україні. "Шахтар" лишився ні з чим. Гірники поміняли тренера, щоби виправити ситуацію. Однак після 8 турів нової першості знову бачать спину "Динамо".

Нестабільність у "Шахтарі" підкреслює недавня поразка від молдовського "Шерифа" в Лізі чемпіонів. Однак усе може змінитися, якщо гірники в яскравому стилі зможуть переграти киян. Чи вдасться їм це – дізнаємося за дві години.

Стали відомі склади, в яких команди розпочнуть матч.

"Шахтар": Пятов - Ісмаїлі, Марлон, Матвієнко, Додо - Степаненко, Майкон - Марлос, Патрік, Педріньйо - Траоре.

Запасні: Шевченко, Вітао, Кривцов, Конопля, Корнієнко, Маркос Антоніо, Тете, Соломон, Сікан.

"Динамо": Бойко - Миколенко, Сирота, Забарний, Кенджьора - Сидорчук, Шапаренко, Буяльський - Де Пена, Циганков - Супряга.

Запасні: Бущан, Шабанов, Тимчик, Караваєв, Вербич, Шепелєв, Андрієвський, Гармаш, Вітіньйо.

Матч розпочався!

3 хв. "Шахтар" дві хвилини катав м'яч в центрі поля, але особливих дивідентів не здобув.

5 хв. Ісмаїлі шипом розсік голову своєму партнеру Матвієнку. Невідомо чи продовжить матч Микола.

8 хв. Марлос хотів розігнатися правим флангом, але Миколенко і Шапаренко з'їли його.

9 хв. Бойко ледве не наварив перед власними воротами, але минулося для киян.

12 хв. Супряга!! Обіграв суперника на фланзі й пробив у ближню штангу й влучив у стійку. Циганков не встиг добити!

14 хв. Класну комбінацію розіграли динамівці. Кенджьора пройшов флангом, віддав під удар Буяльському, той бив під поперечку, але Пятов потягнув.

16 хв. А Матвієнко таки повернувся на поле із забинтованою головою.

20 хв. Очевидно помилковими були прогнози щодо обережної гри команд. Атакою на атаку відповідають суперники.

24 хв. Сидорчук невдалою передачею вперед просто віддає м'яч супернику.

26 хв. Марлос і Траоре розіграли швидку комбінацію й лише в останню мить Забарний вибив м'яч з-під ніг у бразильського українця.

29 хв. "Шахтар" поступово перехопив ініціативу. Більше з м'ячем донеччани.

31 хв. ГОЛ! "Шахтар" відкриває рахунок. Додо розкрутив на фланзі Миколенка й віддав на Траоре. Той головою в дальній кут відкриває рахунок.

35 хв. Кияни спробували швидко відповісти, але нічого серйозного не створили.

36 хв. Сидорчук грубо збиває Алана Патріка в центрі поля. Без попередження поки що.

39 хв. А от Патрік отримав попередження. Пхнув ні за що Де Пену.

42 хв. Дивно. За перше ж порушення арбітр виписує попередження Буяльському.

44 хв. Де Пена збиває Педріньйо й отримує другу командну жовту картку. Перспективний штрафний у "Шахтаря".

45 хв. Марлос пробив неточно.

Все, перерва.

Другий тайм розпочався!

47 хв. Ого! Степаненко зарядив здалеку, Забарний зачепив м'яч і той врізався в стійку!!

51 хв. "Шахтар" 5 хвилин володів м'ячем , а динамівці лише спостерігали.

53 хв. ГОЛ !Циганков поскупився на передачу Кенджьорі й отримує другий гол. Ісмаілі втік у контратаку й прострілив на Траоре й той забиває у порожні ворота - 2:0.

Ух! Пятов парирує удар Де Пени із 5 метрів! Оце момент був!

59 хв. Марлон отримує жовту картку.

61 хв. ГОЛ! Сидорчук втратив м'яч в центрі поля й Патрік розкішним ударом забиває третій!

Поки "Динамо" не може забити, в гірників залітає кожен м'яч.

67 хв. Три заміни в "Динамо". Гармаш міняє Супрягу Андрієвський, замість Сидорчука й Караваєв замість Кенджьори

68 хв. Соломон замінив Марлоса в "Шахтарі"

70 хв. Вітіньйо замінив Де Пену.

75 хв. Тепер "Динамо" довго володіло м'ячем, але навіть до удару справу не довело.

77 хв. Кривцов отримує жовту за грубу атаку проти Гармаша.

78 хв. Сікан і Антоніо міняють Траоре й Степаненка.

79 хв. І Циганков на картці. Ударив Матвієнка.

83 хв. "Шахтар" уже просто вбиває час.

85 хв. Вітіньйо гарно скинув під удар Буяльському, але стіною стоять у своєму карному майданчику гравці "Шахтаря".

87 хв. А тепер удар Караваєва так само заблокований.

90 хв. Вперше помиляється в захисті "Шахтар", але Гармаш не влучив у ближній кут.

Забарний у доданий час отримує картку за фол на Соломоні.

Все, свисток. Перемога "Шахтаря". Забагато голів забили гірники, як на таку гру. Десь команді не додасться.

28 і 29 вересня обидві команди зіграють в єврокубках. А вже 3 жовтня зіграють між собою в чемпіонаті. Поки кияни випереджають суперника на 3 залікові бали.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромив "Динамо" в матчі за Суперкубок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua