неділя, 18 січня 2009 17:49

Шейні Девіс виграв ЧС з ковзанів

Американець Шейні Девіс став чемпіоном світу з бігу на ковзанах у спринтерському багатоборстві на турнірі, який завершився сьогодні, 18 січня, в Москві. Девіс виграв завершальну дистанції 1000 м, а малу бронзову медаль тут здобув росіянин Євгеній Лалєнков.

Результат Девіса в загальному заліку - 139,560 бала. Другим став японець Кєїтіро Нагасіма – 139,720, третім - голландець Сімон Кейперс – 140,450.

livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «Шейні Девіс виграв ЧС з ковзанів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua