субота, 16 грудня 2017 18:55

"Шальке" на прапорці вирвав нічию, Коноплянка зіграв 68 хвилин

Коноплянка проти "Айнтрахта" зіграв 68 хвилин. Фото: twitter.com

У 17-му турі Бундесліги "Шальке" на виїзді грав проти "Айнтрахта". Драматична зустріч завершилася внічию, 2:2.

Після першого тайму гості поступалися в рахунку, пропустивши спочатку на 2-й, а потім вже на 65-й хвилині. Відігратися змогли в другому таймі спочатку на 82-й хвилині, а потім вже перед самим фінальним свистком.

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка вийшов на матч зі стартових секунд і був замінений на Емболо на 68-й хвилині. Сам Євген за час перебування на полі відзначився небезпечним епізодом на 28-й хвилині, пробивши трохи неточно з лінії штрафного.

Айнтрахт Ф - Шальке-04 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 2 Йович, 2:0 - 65 Аллер, 2:1 - 82 Емболо, 2:2 - 90 Налдо.

Попередні 2 матчі "Шальке" Євген розпочинав на лаві запасних.

Українець в 15 матчах за "Шальке" забив 1 гол і зробив 4 асисти.

Зараз ви читаєте новину «"Шальке" на прапорці вирвав нічию, Коноплянка зіграв 68 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua