пʼятниця, 27 жовтня 2006 11:05

Шайба Федотенка розпочала розгром "Кароліни"

У чемпіонаті Національно хокейної ліги (НХЛ) українець Руслан Федотенко закинув свою четвертую шайбу в сезоні. Наш форвард на 8-ій хвилині першого періоду відкрив рахунок в поєдинку "Кароліна харрікейнс" - "Тампа бей лайтінг" і своєю шайбою поклав початок розгрому "Кароліни". У третьому періоді Федотенко спромігся ще і на голеву передачу, після чого Вінсент Лекавалье довів рахунок до 5:0. У підсумку чемпіон НХЛ програв "Тампі" з рахунком 1:5, а Руслан Федотенко вдруге в нинішньому сезоні в одній грі зробив пас і закинув шайбу.
Після дев"яти ігор чемпіонату НХЛ в активі Федотенка 4 голи і 4 результативних передачі.
Олексій Поникаровській в грі "Торонто" проти "Оттави" зробив голевий пас. "Сенатори" перемогли з рахунком 7:2.

Зараз ви читаєте новину «Шайба Федотенка розпочала розгром "Кароліни"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua