вівторок, 27 листопада 2018 22:03

Шахтар в доданий час вирвав перемогу в Хоффенхайма

За годину розпочнеться один з вирішальних матчів в Лізі чемпіонів для донецького "Шхатаря". Щоб продовжити боротьбу за єврокубкову весну "гірникам" потрібна тільки перемога. Поразка вже за тур до фінішу гарантує "донеччанам" останєє місце, а нічия залишить примарні шанси на вихід у плей-оф. Здобути позитивний результат українській команді буде дуже не просто.

Становище в групі F, напередодні 5 туру

Обслуговувати цей матч будуть:

Головний арбітр: Іван Кружляк

Асистенти: Томаш Сомолані, Браніслав Ганско, Петер Краловіч і Філіп Глова

Резервний арбітр: Томаш Мокош (всі бригада - Словаччина).

Стартові склади:

Хоффенхайм: Бауманн – Бічакчіч, Фогт (к), Шульц – Кадержабек, Демірбай, Нордтвейт, Крамаріч, Цубер – Бельфоділ, Шалай

Запасні: Кобель, Бренет, Нельсон, Гріліч, Біттенкур, Гріфо, Пош

Шахтар: Пятов – Матвієнко, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі – Степаненко, Майкон – Данченко, Коваленко, Тайсон (к) – Мораєс

Запасні: О. Шевченко, Бутко, Дентінью, Нем, Патрік, Болбат, Кайоде

Стартовий свисток!

4` Спокійний початок у виконанні обох команд

10' Суперники по черзі атакують, але особливою небезпекою ці випади не завершуються.

14' Гооооооооооооооол! "Шахтар" відкриває рахунок в матчі! Ісмаїлі чи то прострілював, чи то пробивав і м'яч рикошетом від захисника залетів у дальній кут воріт. 0:1

15' Гооооооооооооооооооол! Відразу ж "гірники" подвоюють свою перевагу! Тайсона вивели віч-на-віч з воротарем і той безпроблем забив другий гол! Браво! 0:2

17' Гоол! Можливо це були найрезультативніші три хвилини в історії Ліги чемпіонів! Крамарича вивели віч-на-віч з Пятовим, і той елегантно перекинув воротаря. 1:2 Просто шалений футбол.

27` Після ударної трихвилинки команди схаменулись, та перестали забивати в кожній атаці.

36' Багато фолити почали команди, Степаненко отримав жовту.

40' Гол! "Хоффенхайм" зрівнює рахунок в матчі! Після прострілу з флангу м'яч відлетів до Цубера і той ударом головою перекинув Пятова. 2:2

44' Феєричний перший тайм добігає завершення. Схоже голів в цьому таймі вже не буде.

Перерва!

50' Спокійний початок другого тайму.

59' Вилучення у складі "Хоффенхайму"! Салаї за три хвилини отримав дві жовті картки! "Гірники" гратимуть решту матчу в більшості.

68' Поки "донеччанам" не вдається показати футбол, який чекають від команди, що грає в більшості.

77' Рівна гра на полі, хто перший помилиться той і програє.

82' Гра на відкритих курсах, обидві команди хочуть перемогти.

90' Арбітр додав чотири хвилини.

90+2' Гоооооооооооол! Тайсон вириває перемогу для "гірників"! 2:3

Фінальний свисток!

Зараз ви читаєте новину «Шахтар в доданий час вирвав перемогу в Хоффенхайма». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua