вівторок, 19 жовтня 2021 21:15

"Реал" забив "Шахтарю" 5 сухих м'ячів

Минулого року "гірники" двічі обіграли "галактікос". Фото: "Шахтар"

Добрий вечір!

Донецький "Шахтар" спробує сьогодні продовжити свою унікальну переможну серію в матчах із найвидатнішою футбльною командою світу – мадридським "Реалом". Минулого року донеччани на диво всій футбольній Європі двічі обіграли мадридців – 3:2 і 2:0.

Очевидно, що "вершкові" тепер не ті. У них змінився тренер. Карло Анчелотті стабілізував гру. Однак у минулому турі "галактікос" удома несподівано програли "Шерифу" – 1:2. Тому втрачати очки гості не збираються.

Гірники теж мають в пасиві поразку від сенсаційних молдаван. Але відтоді Де Дзербі повів команду вперед залізною рукою. "Шахтар" виграв Суперкубок, а в останньому турі не залишив каменя на камені від захисту "Зорі".

Гостроти протистоянню додає те, що обидві команди очолюють італійські тренери, представники різних поколінь. Гра сьогодні точно буде напруженою і цікавою.

Тренери оголосили стартові клади команд:

"Шахтар": Трубін, Додо, Марлон, Кривцов, Ісмаїлі, Майкон, Патрік, Тете, Педріньо, Соломон, Фернандо.

Запасні: Пятов, Вітао, Конопля, Корнієнко, Бондар, Степаненко, Маркос Антоніо, Марлос, Мудрик, Судаков, Дентіньйо, Сікан.

"Реал": Куртуа, Менді, Алаба, Мілітао, Васкес, Кроос, Каземіро, Модрич, Вінісіус, Родріго, Бензема

Запасні: Лунін, Лопес, Вальєхо, Начо, Асенсіо, Марсело, Вальверде, Діас, Камавінга, Бланко, Гутьєррес

Гра почалася!

2 хв. Дивно, але "Шахтар" більше володіє м'ячем у перші хвилини гри.

4 хв. Кроос небезпечно бив з-за меж карного майданчика, але Трубін парирував.

7 хв. А тепер Вінісіус потренував Трубіна. Анатолій був на місці.

10 хв. Тете невдало навішав із правого флангу. М'яч опустився на сітку зверху.

У паралельному матчі "Інтер" не може забити "Шерифу". Там теж нулі.

14 хв. Небезпечно бив Бензема після кутового , але після серії рикошетів м'яч до Трубіна так і не дійшов.

17 хв. "Шахтар" хвилини зо дві володів м'ячем , однак без жодної видимої вигоди.

21 хв. Фернандо безглуздими фінтами запоров перспективну атаку донеччан.

24 хв. Перспективну атаку провели господарі поля, але арбітр зафіксував офсайд в Ісмаілі. Втім Тете до м'яча так і не дотягнувся.

27 хв. В тактичні шахи грають італійські тренери. Гра відверто нуднувата.

31 хв. Мадридці в такій грі виглядають переконливіше, а Де Дзербі лютує.

34 хв. Прорив Соломона й пас у центр завершився рикошетом і виносом Крооса.

37 хв. Фернандо й Тете поки виглядають зайвими гравцями на полі. Жодного конструктиву від них немає.

38 хв. Гол. Кривцов вражає свої ворота. Переривав передачу з правого флангу Сергій й зрізав точно в кут. Трубін, який виходив із воріт, нічого не зміг зробити – 0:1

А в Мілані "Інтер" таки забив "Шерифу". 1:0

41 хв. Бензема бив з-за меж карного майданчика прямо в Трубіна.

45 хв. Ісмаїлі заблокував удар Родріго й арбітр відразу свиснув на перерву. Важкий тайм для "Шахтаря".

Поновилася гра в Києві.

Марлос замінив Тете в гірників, а Маркос Антоніо Соломона.

46 хв. І зразу Маркос Антоніо заробив жовту на Каземіро.

50 хв. Гості солідно контролюють гру й нікуди не поспішають. Поки не видно, за рахунок чого гірники збираються переломити хід зустрічі.

51 хв. Гол: 0:2. Вінісіус після ідеальної атаки отримав розкішний пас від Модрича й розстрілює Трубіна з 5 метрів.

54 хв. "Шахтар" виглядає хлопчиком для биття.

55 хв. А "Шериф" Вернидуба зрівнює рахунок у грі з "Інтером". Ось де справжній чоловічий характер!

57 хв. Вінісіус обвів усю оборону "Шахтаря" й робить рахунок розгромним – 0:3. Досить, хлопці, зупиніться!

60 хв. Де Дзербі мав би вже зрозуміти, що без Степаненка ця оборона перетворюється на прохідний двір.

64 хв. Педріньйо наважився на удар відчаю й не влучив у ворота.

Гол. Вінісіус і Родріго легко розривають оборону із шести гравців "Шахтаря" – 0:4. Гірники відчувають себе "Зорею".

68 хв. "Шахтар" спробував огризнутися, але Куртуа легко парирував два удари гірників.

70 хв. І "Шериф" здувся в Мілані. 1:3 програє Вернидуб.

74 хв. Мудрика випускає Де Дзербі на цю ганьбу. Фернандо замінив Михайло. Корнієнко міняє ніякого Ісмаїлі.

78 хв. Три заміни в гостей. Вальверде замість Крооса, Асенсіо замість Родріго й Камавінга замість Модрича.

80 хв. Степаненко нарешті вийшов замість Алана Патріка. А хіба бразилець був сьогодні на полі?

85 хв. Мадридці продовжують катати м'яч полем і насолоджуються моментом.

90 хв. Бензема забиває. Не міг пропустити нагоди кандидат на "Золотий м'яч". 5:0 вже.

Відмучився "Шахтар". На сьогодні вистачить.

Якби був живим Леонід Биков, він би сказав: руїнами "Шахтаря" задоволений. Але я не Биков – просто промовчу!

Наступна зустріч суперників відбудеться 3 листопада в Мадриді. "Шахтар" за три матчі не спромігся забити жодного м'яча у ворота суперників і впевнено посідає останнє місце в групі з 1 набраним балом.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" забив "Шахтарю" 5 сухих м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua