вівторок, 23 жовтня 2018 21:04

"Шахтар" - "Манчестер Сіті" 0:3. "Гірники" розгромно поступилися команді Гвардіоли

Тайсон, з м'ячем, не допоможе "гірникам" через травму. Фото: ФК "Шахтар"

У матчі 3 туру групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" зустрінеться з Манчестер Сіті ". Поєдинок пройде в Харків на стадіоні" Металлсіт ". Початок - о 22:00.

Матч обслуговуватиме іспанська бригада арбітрів на чолі з Карлосом дель Серро. Йому допомагатимуть Хуан Юсте і Роберто дель Паломар.

Додаткові помічники рефері: Хуан Мартінес, Сантьяго Хайме. Четвертий рефері: Теодоро Собріно.

42-річний рефері Карлос дель Серро у лютому цього року працював на матчі київського "Динамо" в рамках Ліги Європи з грецьким АЕКом (1:1).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію поєдинку.

"Шахтарю" не допоможуть Тайсон, який отримав травму в матчі з "Зорею" і вибув приблизно на шість тижнів, Марлос, який пошкодився у зустрічі з "Десною", і Іван Ордець. За словами Фонсеки, під питанням участь Ісмаїлі.

З "Ман Сіті" донеччани двічі зустрічалися минулого сезону. Англійці виявився сильнішим дома завдяки голам Кевіна де Брюйне і Рахіма Стерлінга, а у Харкові "Шахтар" взяв реванш з рахунком 2:1 і оформив вихід з групи.

В останньому матчі 6 грудня 2017 року "Шахтарю" для потрапляння у плей-оф Ліги чемпіонів потрібна була як мінімум нічия. Господарі в першому таймі двічі забили: голи в активі Бернарда і Ісмаїлі. Після перерви Тайсон міг робити рахунок крупніше, а в кінцівці "Сіті" посилив тиск і заробив пенальті, який реалізував Агуеро. З грудневого стартового складу "гірників" на поле у ​​вівторок можуть з'явитися лише Пятов, Бутко, Ракицький, Ісмаїлі і Степаненко.

Стартові склади:

"Шахтар": П'ятов, Ісмаїлі, Кривцов, Ракицький, Матвієнко, Степаненко, Майкон, Фернандо, Коваленко, Нем, Мораєс

Запасні: Шевченко, Бутко, Хочолава, Дентіньо, Патрік, Болбат, Кайоде

"Манчестер Сіті": Едерсон, Лапорт, Менді, Стоунз, Отаменді, Фернандіньо, Сільва, де Брюйне, Марез, Стерлінг, Габріель Жезус

Запасні: Муріч, Компані, Уокер, Сане, Сілва, Фоден, Агуеро

Перший тайм

3' "Шахтар" ледь не пропустив: після навісу зліва Сілви м'яч летів у ворота, але Пятов зберіг ворота на замку, відбивши м'яч на кутовий з-під поперечини.

13' "Гірникам" знову пощастило: Жезуса вивели на ударну позицію - голкіпер "Шахтаря" вийшов з воріт і відбив удар.

22' Після кутового англійці вибігли в швидку контратаку - Марез прийняв м'яч і пробив з лінії штрафного повз ворота.

23' Марез пробив з меж в штрафного - Ракицький врятував ситуацію.

30' Гол - 0:1! Сілва зіграв першим на випередження після удару Жезуса і забив зльоту в нижній кут.

35' Гол - 0:2!: Псля навісу з кутового Ляпорт головою без перешкод переправив м'яч у сітку. Асистував де Брюйне.

40' Момент у "Шахтаря"! Мораєсу зовсім трохи не вистачило, аби переправити м'яч у сітку після навісу Матвієнка.

Перерва

Другий тайм

49' Ісмаїлі підставив ногу після удару Сілви і не дозволив супернику оформити дубль.

51' Момент у "Шахтаря"! Ісмаїлі пробив з меж штрафного - воротар манчестерців врятував свою команду.

64' Патрік наважився на дальній удар - поруч зі стійкою.

70 Гол - 0:3: Бернардо Сілва зробив рахунок крупним.

83' Момент у "Шахтаря"! Після передачі Болбата Фернандо не переправив м'яч у сітку із убивчої позиції.

Кінець матчу

Наступний матч у Лізі чемпіонів "Шахтар" знову проведе з "Ман Сіті" (7 листопада).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" - "Манчестер Сіті" 0:3. "Гірники" розгромно поступилися команді Гвардіоли». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua