середа, 19 вересня 2018 20:56

"Шахтар" розписав бойову нічию з "Хоффенхаймом"

Ліга чемпіонів, група F, 1 тур Шахтар - Хоффенхайм.

Доброго вечора. Сьогодні в Лізі чемпіонів стартує донецький "Шахтар". Суперником української команди буде німецький "Хоффенхайм".

Це перша очна зустріч команд в історії. До цього матчу команди підходять в різному настрої. "Шахтар" на вихідних здобув перемогу над "Олександрією" (2:0) та закріпився на першій сходинці української прем'єр-ліги. "Хоффенхайм" програв свій матч та з трьома очками залишився в середині турнірної таблиці "Бундесліги".

Для "Шахтаря" це 13 Ліга чемпіонів в історії. Для "Хоффенхайма" сьогоднішній матч дебютний у найпрестижнішому європейському турнірі.

Головний арбітр: Якоб Келет (Данія)

Стартові склади команд:

Шахтар: Пятов – Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі – Алан Патрік, Степаненко – Марлос, Тайсон, Болбат – Мораес

Хоффенхайм: Бауман – Нортвейт, Фогт, Пош – Кадерабек, Грілліч, Біттенкур, Шульц – Салай, Крамаріч – Жоелінтон

Стартовий свисток!

3' Активно йдуть вперед гості, вже двічі вони в офсайд потрапляли.

6' Гол! А от і результат цієї активності. Грілліч відкрився в центрі, та отримав класний пас від партнера. Пройшов ще кілька метрів, та перекинув Пятова. А почалось все з помилки "гірників" в центрі поля. 0:1

10' "Шахтар" контролює м'яч, але просування вперед немає. Гості грамотно розташовуються на полі, та змушують "шахтарів" грати переважно через захисників.

15' Поступово збільшують активність "гірники" змушують суперника помилятись. Але пробити по воротах поки не вдається.

16' Знову момент біля воріт Пятова. Салай пробивав з розвороту з метрів 10, але воротар витягнув.

22' Проблеми з креативністю попереду у "шахтарів". Так, створили кілька напівмоментів, але По справжньому пітніти Баумана поки не доводилось.

26' Непоагний момент був, щоб відігратись, але не пощастило. Степаненко ударом головою замикав подачу Ракицького, але м'яч пролетів над поперечиною.

27' Гооооооооооооол! Супер-гол забиває "Шахтар". Ісмпїлі протягнув м'яч по флангу, обіграв кількох захисників, увірвався в штрафну та закотив м'яч в дальній кут. 1:1

29' Оце так футбол у нас почався, на зустрічних курсах. Ледь знову не вийшли гості вперед. Після кількох рикошетів та сейву Пятова м'яч ледь не залетів у ворота.

35' Активно пресингують обидві команди, швидко виходять в атаку. В центрі поля м'яч майже не перебуває. Динамічна гра, хоч ударів по воротах і не багато.

37' Біттенкур пробивав головою з вигідної позиції. М'яч полетів сильно, але на щастя, в руки Пятова.

38' Гол! Пропускає "Шахтар" другий м'яч. Пятов помилився на виході. Нортвейт відгукнувся на подачу кутовго, та вистрибнув перед руками Пятова. І забив у вже порожні ворота. 1:2

43' "Гірники" де що розгубленими виглядають після другого пропущеного м'яча. Потрібно зібратись. Тим часом, Мораес отримує жовту за фол проти Біттенкура.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 60% - 40%

Удари (в площину) 6(3) - 10(5)

Фоли 3 - 6

Другий тайм!

48' Активно розпочали "гірники" другий тайм. Володіють м'ячем на половині поля суперника.

50' Гості також відповідають своїм моментом, Пятов тягне потужний удар з дальньої відстані.

53' Змарнували гості дуже перспективний штрафний. Крамаріч майже з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт.

57' Коваленко виходить на поле замість Болбата.

59' Тайсон класно прорвався по флангу, та міг виводити Мораеса віч-на-віч, але останній пас віддав надто сильно.

64' Краще грають "гірники" в другому таймі, швидше вибігають в контратаки, стають схожими на самих себе. Але забити поки не вдається.

70' Часу все менше залишається. Потрібно щось придумувати гірникам. Програш домашнього матчу прямому конкуретну за вихід з групи сильно вдарить по перспективам "гірників".

76' Майкон виходить замість Патріка. Ракицький отримав жовту за зрив дуже небезпечного виходу суперника в контратаку. Інший арбітр міг і червону дати за такий підкат ззаду.

80' Тайсон увірвався в штрафний майданчик, вийшов на ударну позицію, але пробив надто просто для Баумана.

81' Гооооооооооооооооол! МАЙКОН! Неймовірний дебют в Лізі чемпіонів для бразильця! Метрів з 25 він потужно пробив у дальній нижній кут! 2:2

85' Завелись "шахтарі" недостатньо їм нічиєї, хочуть вирвати перемогу.

90' Останні хвилини матчу господарі поля проводять в атаці, "Хоффехайм" відбивається. Кілька класних сейвів здійснив Бауман. Арбітр додав 5 хвилин.

Фінальний свисток!

"Шахтар" в першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів не зміг перемогти. Два різних тайми провели гірники і як наслідок цілком закономірний результат.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розписав бойову нічию з "Хоффенхаймом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua