вівторок, 22 жовтня 2019 19:30

"Шахтар" ледве врятував нічию в домашньому матчі з "Динамо" (Загреб)

Після 2 турів "Шахтар" перебуває на треьому місці в групі

Добрий вечір!

Сьогодні в Харкові "Шахтар" у третьому турі Ліги чемпіонів прийматиме команду, яка перебуває на другій сходинці в групі – сенсаційне "Динамо" Загреб. Клуб, який в останні роки перетворився із записного аутсайдера Ліги чемпіонів в міцного середняка і є одним із головних претендентів на друге підсумкове місце й прохід до стадії плей-оф.

Сьогоднішній матч багато в чому визначальний у групі. Переможець вважатиметься фаворитом у боротьбі за друге місце. Годі говорити, що українському чемпіону втрачати бали ніяк не можна. Безумовно, на нас чекає запекла боротьба й цікавий матч.

Тим часом стали відомі стартові склади команд:

"Шахтар": Пятов - Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Алан Патрік, Степаненко - Марлос, Тайсон, Коноплянка - Мораес

Запасні: Шевченко, Додо, Хочолава, Маркос Антоніо, Коваленко, Дентіньо, Соломон

"Динамо" З: Ліваковіч - Леовац, Періч, Ділавер, Теофіль-Катрін, Стоянович - Оршіч, Моро, Адемі, Ольмо - Гаврановіч

Запасні: Загорац, Ізет Хайрович, Гояк, Шитум, Іванушец, Петкович, Кондзер

В складі українського чемпіона не обійшлося без несподіванок. Євген Коноплянка виходить у стартовому складі на цей надважливий поєдинок.

Команди виходять на поле. Динамівці Загреба в жовтій, зовсім не динамівській формі. Гірники – в традиційних помаранчевих кольорах.

2 хв. "Шахтар" на правах господаря будує перші атаки й пробує заволодіти ініціативою.

5 хв. Гості пробують огризнутися й проводять кілька атак. Поки що без загроз.

7 хв. Збили Тайсона за 10 метрів від карного майданчика й зразу жовту картку побачив захисник гостей.

9 хв. Коноплянка бив із карного майданчика після пасу Тайсона, але влучив у небеса Євген.

13 хв. Ісмаілі прорвався флангом і віддав на Мораєса, але не дали захисники пробити Жуніору. Перша небезпека біля воріт гостей.

16 хв. ГОЛ!!!! Коноплянка відкриває рахунок!!!

Марлос пройшов правим флангом і віддав тонку передачу на Євгена. Той на півкроці випередив захисника й точно пробив у дальній кут.

21 хв. Звикають з новою реальністю команди. Хорвати кинулися в атаку, донеччани відстоюють свою перевагу й чекають нагод вийти в контратаку.

23 хв. І тут же "Динамо" ледве не зрівнює рахунок. Кривцов заблокував удар форварда гостей. А бив той із 5 метрів.

25 хв. Гол. Ольмо показав, чому за ним полювало пів Європи. Вискочив з-за спин захисників і легко зрівняв рахунок – 1:1

Якось беззубо "Шахтар" поступився ініціативою й отримав гол у свої ворота.

29 хв. Де подівся той "Шахтар", який возить усіх у чемпіонаті України? Тягає "Динамо" "гірників обличчям по газону. Ще один момент втрачають хорвати.

33 хв. Кутовий заробив "Шахтар". Легко відбилися динамівці.

36. хв. Не схожий на себе "Шахтар". Навіть глядачі принишкли. Востаннє таке було проти "Сіті". Гавранович щойно виводив сам на сам Оршича. Відбилися.

39 хв. Складається враження, що всю силову боротьбу програють донеччани.

42 хв. Мораєс ніби є на полі, а ніби його й немає. Тим часом дві поспіль пожежі ледве загасили в своєму карному майданчику гірники. Оце -то "Динамо"!

45 хв. Патрік за блокування отримує жовту.

Все, перший тайм зіграно. Рівна боротьба, рівний рахунок. Тепер починаєш розуміти, чому ця команда розгромила "Аталанту". "Шахтарю" треба терміново налагодити гру в центрі поля. Інакше й гірників чекатиме те саме.

46 хв. Другий тайм розпочався.

47 хв. І в першу атаку вибігли гості. Довели справу до удару, але пробили вище воріт.

49 хв. "Шахтар" відповідає затяжною позиційною атакою, яку запоров Болбат, утративши м'яч. Миттю хорвати побігли в контратаку. Оршич влучив у штангу, а повторний удар у затяжному й красивому стрибку ліквідував П'ятов.

Буде диво, якщо "Шахтар" сьогодні переможе.

55 хв. Не вдаються "Шахтарю" швидкі виходи із оборони в атаку.

57 хв. Як же легко проходять гості оборону гірників. Ніби стоячих оббігають захисників. А ось і пенальті у ворота "Шахтаря". Пятов привіз. Тепер хай рятує.

60 хв. Гол! Оршич забиває – 1:2, а Пятов і Болбат отримують по жовтій картці.

62 хв. Заміна в гостей. Петкович замість Гаврановича.

Це "Динамо" нагадує минулорічний "Аякс". Майбутня сенсація Ліги чемпіонів.

66 хв. Момент у "Шахтаря"! Ісмаїлі пройшов флангом, віддав на Мораєса, але сьогодні не день Жуніора.

67 хв. Дві заміни у гірників. Додо замість Болбата, а Соломон замість Коноплянки.

69 хв. Відповідь від гостей. Гояк замість Адемі.

70 хв. Коментатор називає прізвище Марлоса. А що, він сьогодні є на полі?

75 хв. ГОЛ!!!! Джокер Додо!!! Вибіг з-за спин захисників, обвів воротаря і забив! 2:2!

77 хв. Соломон на куражі ледве не забиває третій м' яч. В останню мить перехопили передачу динамівці.

80 хв. Понеслися вперед гравці "Шахтаря". Марлос комбінував із Мораєсом, але до удару не дійшло.

А пас на Додо віддав Алан Патрік.

83 хв. Коваленко готується вийти на поле. Остання заміна.

84 хв. Ви вгадали, Марлос іде з поля.

88 хв. "Шахтар" дорожить м'ячем, але небезпеки від цього біля воріт Ліваковича не додається.

89 хв. Іще одна контратака "Динамо", і ще одна штанга. Ольмо не влучає. А пройшли усю оборону донеччан у два паси хорвати.

90+1 Тайсон б'є здалеку, але слабо і в руки воротарю.

От і все. Нічия. Як казав класик міні-футболу: "Очечко в карман!"

Після трьох турів в обох команд по 4 залікових бали.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" ледве врятував нічию в домашньому матчі з "Динамо" (Загреб)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua