субота, 04 липня 2020 22:24

Роналду наблизився до ще одного скудетто

Роналду вперше забив зі шрафного за "Ювентус". Фото Рейтер

У матчі 30-го туру італійської Серії А "Ювентус" приймав "Торіно". Дербі Турина відбулося на арені "Альянц Стадіум" і завершився з рахунком 4:1 на користь "старої синьйори".

Рахунок відкрив нападник "Ювентуса" Пауло Дібала на 3-й хвилині з передачі півзахисника Хуана Куадрадо. В середині першого тайму перевагу команди Мауріціо Саррі збільшив Куадрадо, йому асистував форвард Кріштіану Роналду.

Перед свистком на перерву нападник "Торіно" Андреа Белотті реалізував пенальті. На 61-й хвилині ще один м'яч у ворота гостей відправив Роналду. У кінцівці захисник "Торіно" Коффі Джіджі став автором автоголу.

"Ювентус", набравши 75 очок, очолює турнірну таблицю чемпіонату Італії, "Торіно" (31) - на 15-му місці.

Зараз ви читаєте новину «Роналду наблизився до ще одного скудетто». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua