середа, 09 липня 2008 13:17

Результати ранкової сесії другого дня юніорського ЧС з легкої атлетики

У ранковій сесії на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів, який триває у Бидгощі, розіграли один комплект нагород. У ходьбі на 10 кілометрів з рекордом чемпіонатів світу (43:24.72 хв) перемогла росіянка Тетяна Мінеєва. За нею фінішувала її співвітчизниця Ельміра Алембекова. Третьою стала китаянка Янефей Лі. Українка Анна Черненко фінішувала 14-ю з 33-х учасниць, які вийшли на старт. Час Анни - 47:25.18 хвилини - став її особистим рекордом.

У боротьбу за медалі вступили десятиборці. Наш Марк Тимченко після трьох видів посідає одинадцяту сходинку (2265 очок). У лідера змагань, білоруса Едуарда Міхана, 2529 очок. 100-метрівку Марк пробіг за 11.48 секунд (13-те місце), у стрибках у довжину показав результат 6.81 метр (9-те місце), а у штовханні ядра з результатом 14.18 метрів став восьмим.

У вечірній сесії десятиборці стрибатимуть у висоту та бігтимуть 400 метрів.

Досить вдалою виявилася для українців ранкова кваліфікація. До наступної стадії змагань не пройшов лише бігун на 400 метрів з бар"єрами Олександр Коровка (53.94 с). Натомість боротьбу на чемпіонаті продовжать Дмитро Косинський у метанні списа (67.69 м), Ганна Ярощук (58.58 с) та Ганна Тітімець (59.16 с), які долали дистанцію 400 метрів з бар"єрами.