неділя, 17 лютого 2019 15:07

"Реал" сенсаційно поступився аутсайдеру Ла Ліги - відео

Підопічні Соларі не змогли скоротити відставання від "Барселони". Фото: The Independent

У 24 турі чемпіонату Іспанії "Реал" у рідних стінах поступився "Жироні" (1:2).

Перед цим матчем гості обіймали 17 місце в турнірній таблиці і всього один бал відділяв команду від зони вильоту

Мадридці відзначилися першими: після пасу Крооса забив Каземіро. Однак після перерви гості вирвали вольову перемогу завдяки голам Стуані (з пенальті) і Португеса.

На останніх хвилинах нерви не витримали у капітана "Реала" Рамоса, який заробив вилучення.

Перемога дозволила "Жироні" переміститися одразу на три позиції і зміцнити своє становище в турнірній таблиці.

Поразка віддалила "Реал" від "Барселони", яка напередодні мінімально обіграла "Вальядолід" (1:0), на 9 очок.

"Реал" - "Жирона" 1:2

Голи: Каземіро, 25 - Стуані, 65, пен., Португеса, 75

"Реал": Куртуа, Варан, Марсело, Одріосола, Рамос, Себальос (Діас, 74), Каземіро, Васкес (Вінісіус Жуніор, 58), Кроос, Асенсіо (Бейл, 66), Бензема

"Жирона": Буну, Алькала, Хуанпу, Рауль Гарсія, Рамальо, Гранель, Порро (Лосано, 46), Порту (Фернандес, 84), Понс (Алеіш Гарсія, 46), Дуглас Луїс, Стуані

Попередження: Рамос, 64, Каземіро, 88 - Лосано, 48, Алькала, 86

Вилучення: Рамос, 90

Команда Сантьяго Соларі з 45 очками опинилася на 3 місці, пропустивши вперед "Атлетіко" - у них 47 балів.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" сенсаційно поступився аутсайдеру Ла Ліги - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua