четвер, 25 січня 2018 14:44

"Реал" без Роналду вилетів з Кубка Іспанії

Роналду не потрапив до заявки на матч з "Леганесом". Фото: teuters, com

Мадридський "Реал" вилетів з розіграшу Кубка Іспанії, програвши у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка Іспанії скромному "Леганесу", 1:2. Перша гра була за "вершковими" - 1:0.

На домашню зустріч зі скромним опонентом Зінедін Зідан вирішив виставити напіврезервний склад, до заявки якого не потрапив Роналду. За що команда й поплатилася.

Гості відкрили рахунок вже на 31 хвилині, але в другому таймі Бензема відповів своїм точним ударом. Вирішальний м'яч на свій рахунок записав Габріел, який після подачі кутового ударом головою розстріляв Касілью.

Це перший в історії "Леганеса" вихід у півфінал Кубка Іспанії. А ось "Реал" не може пробитися в півфінал даного турніру вже четвертий сезон поспіль.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" без Роналду вилетів з Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua