неділя, 13 січня 2008 12:12

"Ювентус" уникнув поразки на останній хвилині

У 18-му турі італійської Серії А вчора відбулися два матчі. Туринський "Ювентус" на виїзді зустрічався з "Катанією". Господарі відкрили рахунок на 16-й хвилині, проте не змогли втримати перемогу. На 90-й хвилині Алессандро дель Пьєро з пенальті рахунок зрівняв.

Поєдинок між "Емполі" та "Реджиною" також закінчився унічию 1:1. У складі господарів гол з пенальті забив Лука Саудаті, а у гостей відзначився Джованні Кераволо.

Після 18-ти турів "Ювентус" має 36 очок і посідає друге місце. "Рома" з такою самою кількістю очок йде третьою, проте вона зіграла на гру менше.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" уникнув поразки на останній хвилині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua