субота, 31 березня 2007 17:56

"Таврія" вдома перемогла "Сталь"

У перші 20 хвилин гравці "Таврії" не змогли створити жодного моменту біля воріт суперника. Гра проходила за переваги "Сталі". Однак потім сімферопольці активізувалися і почали атакувати.

Уже на 5-й хвилині другого тайму Любеновіч точним ударом з лінії штрафного майданчику вивів "Таврію" уперед. А ще за три хвилини успіх команди подвоїв Едмар.

Тренерський штаб "Сталі" на 60-ій хвилині зробив подвійну заміну. І вона виправдала себе. Алан увірвався у штрафний майданчик, обіграв двох захисників, віддав пас на Біто, а той відправив м"яч у пусті ворота. Однак на більше "Саль" не спромоглася. 2:1 на користь господарів.

"Таврія" - "Сталь" - 2:1 (0:0)

31 березня 2007 року. Сімферополь. РСК "Локомотив"

Суддя: Олег Зубарєв (Слов"янськ)

"Таврія": Тодіч, Першин, Омоко, Зельмікас, Снитко (Соляник, 80), Йокшас, Васіляускас, Едмар (Галюза, 64), Ковпак, Любеновіч, Гоменюк (Ідахор, 64).

Головний тренер: Михайло Фоменко

"Сталь": Старцев, Гаврюшов, Половков (Біто, 60), Шуга, Грнчаров, Грубеліч, Ессола, Гомес, Касьянов (Алан, 60), Вог, Жоземар

Головний тренер: Тон Каанен

Голи: Любеновіч (50), Едмар (53), Біто (63)

Попередження: Вог (90)

Зараз ви читаєте новину «"Таврія" вдома перемогла "Сталь"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua