четвер, 22 лютого 2007 21:50

"Шахтар" переміг "Нансі"

Гравці "Шахтаря" святкують забитий м'яч

Донецький "Шахтар" таки зламав захист французького "Нансі"- "гірники" у повторному матчі 1/16 Кубка УЄФА здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Господарі поля з перших хвилин віддали ініціативу донеччанам і всією командою відійшли до власного штрафного. По переду у "Нансі" залишився лише один Форчун, який зрідка турбував Шуста. Проте час спливав, а "Шахтар" володів перевагою і ніяк не міг відкрити рахунок у матчі. До перерви найреальнішу нагоду втратив Брандао, який пробивав по воротах з 11 метрів, але трохи не влучив.

Після перерви малюнок гри не змінився - гірники безрезультативно нападали, а французи так само захищались. Тренер "Нансі" вже почав робити тактичні заміни. Проте на 71-ій хвилині Фернандіньйо з передачі Маріки пробив Грегоріні. Французи кинулись відіграватись, але нічого осмисленого створити біля воріт Шуста не змогли.

"Нансі" - "Шахтар" - 0:1 (0:0)

Суддя: Гжегож Гілевські (Польща)

"Нансі": Грегоріні, Соже, Пігреньє, Дьякат, Шретьєн, Беренге, Гавано, Дюшмен, Хаджи, Кюрбело, Фортюн.

Тренер: Пабло Корреа (Уругвай).

"Шахтар": Шуст, Срна, Левандовськи, Шевчук, Кучер, Матузалем, Фернандиньйо, Брандау, Елано, Маріка, Чигринський.

Тренер: Мірча Луческо (Румунія).

Гол: Фернандіньйо (71).

Попередження: Пігріньє (7), Кучер (9), Фернандіньйо (17), Брандао (64), Левандовскі (84), Маріка (88).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" переміг "Нансі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua