середа, 09 серпня 2006 21:51

"Шахтар" переміг "Легію" 1:0

Донецький "Шахтар" вдома переміг польську "Легію" у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів з рахунком 1:0.

Помітна перевага гірників у першому таймі довго не хотіла втілюватись у забитий м"яч. На заваді ставали штанги, воротар суперників та власна не влучність гравців "Шахтаря". Але коли на 40 хвилині у ворота "Легії" призначили пенальті Елано не схибив. Проте збільшити перевагу гірникам попри велику кількість небезпечних моментів так і не вдалося.

Ліга чемпіонів. 3 кваліфікаційний раунд. Перший матч.

"Шахтар" - "Легія" 1:0 (1:0)

9 серпня. Донецьк. "Олімпійський".

Суддя: Франк Де Блекере (Бельгія)

"Шахтер": Шутков, Рац, Лєвандовскі, Хюбшман, Срна, Матузалєм, Фернандіньйо, Агахова (Маріка, 63), Тимощук, Елано (Жадсон, 57), Брандао (Бєлік, 80).

Тренер: Мірча Лучєску (Румунія).

"Легія": Фабіанскій, Шала, Чото, Алькантара, Гуерейро, Сурма, Володарчік (Радовіч, 74), Вуковіч (Бальде, 82) Шалаховскі, Едсон, Елтон.

Тренер: Даріуш Вдовчік.

Гол: Елано (40, з пенальті).

Попередження: Шала (52), Фернандіньйо (70), Бальде (90).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" переміг "Легію" 1:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua