субота, 14 квітня 2007 18:02

"Шахтар" перемагає в Сімферополі "на класі"

В середині другого тайму здавалося, що чемпіон України донецький "Шахтар" втратить очки в матчі з "Таврією".

Другий тайм команда Фоменка почала настільки здорово, що могла розраховувати на більше, ніж навіть на нічию.

Безперервні атаки сімферопольців завершилися результативним ударом Голайдо на 57 хвилині. Гравець "Таврії" проштовхнув м"яч низом повз Шуткова.

Щоправда, до цього "Таврія" програвала з рахунком 1:0. Відкрив лік голам в цьому матчі поляк Маріуш Левандовскі: навіс Фернандінйьо він замкнув ударом головою в падінні в ліву від голкіпера девятку.

Ще один навіс бразильця на 79 хвилині - і Брандао виводить "Шахтар" вперед. Теж удар головою. Достатньо нелогічний поворот матчу.

Поховав надії "Таврії" Матузалем. Він у своєму фірмовому стилі переграв Тодіча, влучно пробивши з кута штрафного майданчика в лівий від того нижній кут.

Досить активним був Луіс Адріано, але з можливостей, які в нього були, хоча б одну треба було реалізовувати.

Тепер "Шахтар" сподіватиметься, що "Іллічівець" відбере очки у київського "Динамо". Як він це зробив у матчі з самим "Шахтарем".

Таврія - Шахтар 1:3 (0:1)

14 квітня. Сімферополь. Стадіон "Локомотив"

Арбітр: Годулян (Одеса)

"Таврія": Тодіч, Першин, Омоко, Вейкутіс (Іванов, 36), Соляник, Снитко, Васіляускас (Голайдо, 21), Любеновіч (Едмар, 81), Галюза, Ковпак, Гоменюк

Головний тренер : Михайло Фоменко

"Шахтар": Шутков, Срна, Чигринський, Кучер, Гай, Матузалем, Фернандіньйо, Жадсон (Шевчук, 59), Левандовскі, Белік (Маріка, 62; Адріано, 75), Брандау

Головний тренер: Мірча Луческу

Голи: Левандовскі (14), Голайдо (57), Брандао (79), Матузалем (90+3)

Попередження: Вейкутіс (19), Соляник (42), Кучер (43), Белік (49), Матузалем (54), Брандао (76)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" перемагає в Сімферополі "на класі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua