неділя, 29 квітня 2007 19:53

"Шахтар" перемагає "Сталь" "на класі"

В першому таймі "Сталь" була не гіршою за чемпіонів України. Команди обмінялися небезпечними випадами, але Бабак та Вірт справлялися із завданнями форвардів. На 30 хвилині Брандао добив м"яч після того як воротар "Сталі" потягнув удар Бєліка головою. Арбітр в цьому випадку зафіксував офсайд.

Долю матчу вирішила гра хорвата Даріо Срна. Саме він забив два гола , після яких стало зрозумілим , що "Шахтар" сьогодні переможе. Перший гол він забив після розіграшу кутового - удар з льоту і 1:0. Другий гол був забитий зі штрафного - удар метрів з двадцяти в лівий нижній від голкіпера кут.

Решту часу команди порушували правила та розмовляли з арбітром, а тренери робили "тактичні" заміни."Сталь" опускається на останнє місце в турнірній таблиці.

"Сталь" - "Шахтар" 0:2 (0:0)