пʼятниця, 27 квітня 2007 09:49

"Осасуна" та "Еспаньол" виграли перші півфінальні поєдинки

Тім Візе залишає поле

Вчора команди зіграли свої перші півфінальні поєдинки у Кубку УЄФА. "Осасуна" вдома з мінімальним рахунком обіграла "Севілью" - 1:0. Перемогу команді приніс точний удар Солдадо на 55-й хвилині. Але крім самої гри, матч запам"ятався також заміною арбітра.

В іншому поєдинку "Еспаньол" вдома розгромив "Вердер"(3:0) і тим самим наблизив можливість іспанського фіналу. У матчі-відповіді не зіграє основний воротар бременців Тім Візе. Він збив Рауля Тамудо за межами власного штрафного майданчика, за що і отримав червону картку (58-а хвилина).

Результати півфіналів Кубка УЄФА

"Осасуна" - "Севілья" - 1:0

Голи: Солдадо (55)

"Еспаньол" - "Вердер" - 3:0

Голи: Мойсес (20), Пандіані (50), Коро (88)

Зараз ви читаєте новину «"Осасуна" та "Еспаньол" виграли перші півфінальні поєдинки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua