понеділок, 25 лютого 2008 10:31

"Мілан" вийшов на четверте місце в Серії А

Клубний чемпіон світу і Європи "Мілан" у матчі 24-го туру серії А обіграв "Палермо" з рахунком 2:1 і піднявся в турнірній таблиці на четверте місце, яке дає право виступати в Лізі чемпіонів.

Рахунок в матчі відкрив австралійський півзахисник "Палермо" Марк Брешиано, який скористався невдалою грою футболістів "Мілана" в центрі оборони і на дев"ятій хвилині вивів свою команду вперед. Проте на 24-й хвилині Массімо Амброзіні відновив рівновагу, замкнувши простріл партнера.

Переможний гол уже в доданий арбітром час забив ветеран "Мілана" Філіппо Індзагі. Він головою послав м"яч у сітку воріт "Палермо" після передачі Гюркуффа. Ця перемога дозволила міланській команді набрати 41 очко і випередити за різницею м"ячів "Фіорентину".

AFP

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" вийшов на четверте місце в Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua