неділя, 18 березня 2007 18:12

"Металург" виграє у збанкрутілого "Арсеналу"

Запорізький "Металург" досить впевнено переграв столичний "Арсенал" з рахунком 2:1. Напередодні матчу атмосфера в київській команді була не з найкращих: чергова спроба продажу клубу на аукціоні не вдалася. Перед командою навіть стояло питання доцільності виїзду в Запоріжжя.

Перші 15 хвилин глядачі не побачили на полі нічого, крім боротьби між штрафними майданчиками. Господарі перехопили ініціативу на 25 хвилині. Найнебезпечніший момент був у Сілюка, але той потрапив у голкіпера з 4 метрів.

На 45 хвилині Бредун збиває в штрафному майданчику активного Сілюка, а Дато Квірквелія чітко реалізовує 11-метровий.

На 54 хвилині Сілюк збільшує перевагу "Металурга" до 2 мячів. Після цього небезпечно пробивали Акопян, Годін та знову Сілюк, але або виручав Деонас, або ударам гравців "Металурга" бракувало точності.

Єдине , на що спромоглись гості, так це на небезпечний удар Джакобії на 74 хвилині та на гол Шандрука під завісу матчу.

"Металург" переміг цілком заслужено та на 7 очок віддалився від зони вильоту.

"Металург" - "Арсенал" 2:1 (1:0)

18 березня. Запоріжжя. "Славутич-Арена"

Суддя: Годулян (Одеса)

"Металург": Постранський, Перішич,Степаненко, Квірквелія, Масєв, Полєвой, Кашевський (Михайленко, 68), Годін (Модебадзе, 82), Акопян (Смирнов, 77), Сілюк, Кабанов

Головний тренер: Сергій Ященко

"Арсенал": Деонас, Беньо, Черніков, Шандрук, Ільницький, Єрмак (Джакобія, 55), Брглес (Батальський, 78), Бредун, Ярошенко (Піріч, 78), Селезньов, Старгородський

Головний тренер: Олександр Заваров

Голи: Квірквелія (45, з пен.), Сілюк (54) - Шандрук (90)

Попередження: Брглес (38)

Зараз ви читаєте новину «"Металург" виграє у збанкрутілого "Арсеналу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua