субота, 27 листопада 2010 11:50

"Майнц" розгромив "Нюрнберг" і наблизився до першого місця

"Майнц" забив три м'ячі в матчі 14-го туру чемпіонату Німеччини з футболу і переміг "Нюрнберг" з рахунком 3:0.

Рахунок у матчі відкрив 20-річний нападник господарів Андре Шюррле, який на 27-й хвилині скористався передачею Маліка Фатхі, відомого за виступами за московський "Спартак".

На 54-й хвилині вже сам Шюррле виступив у ролі асистента, а завершальний удар наносив македонський захисник Ніколче Новескі. Розгромним рахунок став на 86-й хвилині, після того як відзначився Самі Аллагі.

"Майнц" здобув другу перемогу після серії з трьох поразок, які відкинули команду на друге місце в турнірній таблиці бундесліги. Перемога, здобута в п'ятницю, дозволила підопічним Томаса Тухеля наблизитися до лідируючої "Боруссії" з Дортмунда на відстань у чотири очки.

Дортмундці свій поєдинок у рамках 14-го туру проведуть у суботу, коли приймуть на своєму полі одноклубників з Менхенгладбаха.