вівторок, 29 квітня 2008 11:38

"Філадельфія" вийшла вперед в серії з "Монреалем"

В ніч з 28 на 29 квітня в плей-офф Кубка Стенлі відбувся третій матч серії 1/4 фіналу "Монреаль" - "Філадельфія". Після двох перших зустрічей, що відбулися в Монреалі, рахунок був нічийним (1:1), але в третій грі перемогу здобула "Філадельфія" (3:2). Четвертий матч серії відбудеться 30 квітня на майданчику "Флайерс".

Ключовим в третій грі серії став другий період, коли "Філадельфія" закинула у ворота "Монреаля" три шайби, які залишилися без відповіді. У складі "Флайерс" відзначилися Скотті Апшолл, Майк Річардс і Ар Джей Амбергер.

На шостій хвилині третього періоду захисник "Філадельфії" Деріан Хетчер отримав п"ятихвилинний штраф (і десять хвилин дисциплінарного штрафу) за грубий поштовх на борт Френсіса Буйона. За ті п"ять хвилин, коли "Флайерс" грали в меншості, "Монреаль" закинув дві шайби (автори голів - Томаш Плеканец і Саку Койву), але в час, що залишився, канадська команда не зуміла відігратися.

Кращими гравцями матчу були визнані Амбергер, Койву і воротар "Філадельфії" Мартін Бірон, який відбив 32 з 34 кидків по своїх воротах.

"Філадельфія" - "Монреаль" - 3:2 (0:0, 3:0, 0:2)
1:0 Апшолл (Лупул) 27:04
2:0 Річардс 35:12 ГМ
3:0 Амбергер (Картер, Коберн) 38:19
3:1 Плеканец (Латендресс, С.Костіцин) 47:29 ГБ
3:2 Койву (Марков, Хіггінс) 48:41 ГБ
Воротарі: Бірон - Прайс (Галак)

За матеріалами: Lenta.Ru
Зараз ви читаєте новину «"Філадельфія" вийшла вперед в серії з "Монреалем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua