пʼятниця, 16 травня 2008 11:13

"Філадельфія" "розмочила" рахунок в півфінальній серії проти "Пітсбурга"

"Філадельфія Флайерз" в четвер з рахунком 4:2 переміг на своєму льоду "Піттсбург Пінгвінз" і "розмочив" рахунок в півфінальній серії Кубка Стенлі.

Після цього матчу серія повертається в Піттсбург, де місцеві хокеїсти, які виграють за зустрічами 3-1, 18 травня можуть оформити вихід у фінал.

В четвер "Льотчики" вдома забили гостям три голи вже в першому періоді, і, хоча "Пінгвіни" відповіли в завершальній 20-хвилинці двома голами Джордана Стаала, довели гру до перемоги. У складі "Філадельфії" два голи на свій рахунок записав Джоффрі Лупул, а кращим гравцем матчу був визнаний Даніель Брієр, який закинув другу шайбу своєї команди.

У іншому півфіналі Кубка Стенлі "Детройт" виграє у "Далласа" також з рахунком 3-1.

"Філадельфія" - "Піттсбург" - 4:2 (3:0, 0:0, 1:2)

РИА "Новости"
Зараз ви читаєте новину «"Філадельфія" "розмочила" рахунок в півфінальній серії проти "Пітсбурга"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua