вівторок, 21 вересня 2010 13:59

П"ятов не дотягнув до рекорду

У минулому турі чемпіонату України завершилася домашня суха серія Андрія П"ятова, що склала 826 хвилин. Голкіпер "гірників" трішки не дотягнув до особистого рекорду.

Пропустивши м"яч на п"ятій хвилині від сімферопольця Олександра Ковпака, голкіпер "Шахтаря" Андрій П"ятов не дотягнув до особистого рекорду 53 хвилини, а також показав четвертий результат в історії чемпіонатів України.

До матчу з "Таврією" П"ятов на своєму полі останній раз виймав м"яч із власних воріт 28 березня в грі з "Арсеналом", виграній "гірниками" з рахунком 3:1.

Варто відзначити, що в пропущеному м"ячі від сімферопольця Ковпака багато в чому винен і сам Андрій П"ятов.

Рекорд належить екс-голкіперу "гірників" Дмитру Шуткову, який не пропускав 1022 хвилини з 18 березня по 13 вересня 1992 року. Другий результат у того ж П"ятова 878 хвилин (з 1 листопада 2008 по 9 серпня 2009) а третій — у нинішнього головного тренера "Іллічівця" Іллі Близнюка, який тримав на замку ворота "Дніпра" 840 хвилин з 25 серпня 1996 по 11 червня 1997.

Нагадаємо, що матч "Шахтар" - "Таврія" закінчився з рахунком 4:1.