пʼятниця, 22 серпня 2008 11:31

Пляжний волейбол. Американці знову беруть золото

Американці Філіп Далхауссер і Тодд Роджерс стали олімпійськими чемпіонами з пляжного волейболу. У фіналі спортсмени із США здобули перемогу над бразильцями Фабіо Маральяесом і Марсіо Араужо з рахунком 23:21, 17:21, 15:4. Бронзові нагороди завоював ще один дует з Бразилії Емануел Рего/Рікардо Сантос.

У фіналі американський і бразильський дуети спочатку виграли по сету, а на тай-брейку Далхауссер і Роджерс дозволили суперникам взяти лише чотири очки. Таким чином, американці додали до титулу чемпіонів світу звання олімпійських чемпіонів.

21 серпня на олімпійському турнірі з пляжного волейболу були розіграні медалі в жіночому розряді. Золоті нагороди завоювали американки Керрі Уолш і Місті Мей-Тренор, повідомляє Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Пляжний волейбол. Американці знову беруть золото». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua