пʼятниця, 15 серпня 2008 10:57

Плавання. Сердінов кваліфікувався у фінал на 100 м баттерфляєм

В п"ятницю, 15 серпня, в Пекіні відбулися півфінальні запливи Олімпійської чоловічої програми з плавання (100 м баттерфляєм).

Український плавець Андрій Сердінов показав шостий час в півфінальних запливах - 51,41.

Сергій Бреус з результатом 52,05 став 13-м в загальному заліку і у фінал пробитися не зумів.

Кращий час двох запливів показав сербський плавець Мілорад Кавіч - 50,92, а 12-кратний Олімпійський чемпіон Майкл Фелпс приплив лише другим - 50,97.

За підсумками двох півфіналів, Сердінов візьме участь у фіналі і боротиметься з легендарним Фелпсом за першу медаль з плавання для України.

Раніше  Майкл Фелпс виграв свою шосту золоту медаль на Олімпіаді в Пекіні, продовживши курс на побиття історичного рекорду Марка Спітца.

uaSport.net

Зараз ви читаєте новину «Плавання. Сердінов кваліфікувався у фінал на 100 м баттерфляєм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua