субота, 16 серпня 2008 10:38

Плавання. На 50 метрах вільним стилем перемагає бразилець

Бразильський плавець Сезар Сьєло Фільо став олімпійським чемпіоном на дистанції 50 метрів вільним стилем, встановивши новий рекорд Олімпіад (21,30 секунд). Срібну і бронзову медалі завоювали французи Аморі Лево і Ален Бернар.

Лево відстав від Сьєло Фільо на 45 сотих секунди, а Бернар - на 49 сотих. На Олімпіаді-2008 бразилець виграв також бронзову медаль на дистанції 100 метрів вільним стилем. Зазначимо, що раніше бразильські плавці ніколи не перемагали на Олімпійських іграх.

16 серпня на олімпійському турнірі плавців були розіграні комплекти нагород на дистанціях 200 метрів на спині у жінок, 100 метрів баттерфляєм у чоловіків і 800 метрів у жінок. Олімпійськими чемпіонами стали зімбабвійка Кірсті Ковентрі, американець Майкл Фелпс і британка Ребека Едлінгтон.