субота, 16 серпня 2008 10:22

Плавання. 19-річна британка виграла 800-метрівку зі світовим рекордом

Британська плавчиня Ребека Едлінгтон виграла золоту медаль пекінської Олімпіади на дистанції 800 метрів вільним стилем, встановивши новий світовий рекорд (8 хвилин, 14,10 секунди). Срібло дісталося італійці Алессії Філіппі, а бронза - данці Лотті Фрііс.

19-річна Едлінгтон лідирувала впродовж всієї дистанції і поліпшила світовий рекорд американки Джанет Еванс, встановлений в серпні 1989 року, на 2,12 секунди. 11 серпня Едлінгтон стала чемпіонкою Ігор-2008 в запливі на 400 метрів вільним стилем. Зазначимо, що раніше жодному плавцеві з Великобританії не вдавалося виграти дві золоті олімпійські медалі.

Раніше в суботу чемпіонами стали зімбабвійка Кірсті Ковентрі (200 метрів на спині) і американець Майкл Фелпс (100 метрів баттерфляєм), повідомляє Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Плавання. 19-річна британка виграла 800-метрівку зі світовим рекордом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua