пʼятниця, 12 жовтня 2018 20:11

Партнер українця по "Атланті" виконав фантастичний кидок - відео

Трей Янг результативно виконав дальній кидок. Фото: Usa Today

Партнер українського баскетболіста Олексія Леня по "Атланті" Трей Янг приніс своїй команді перемогу в передсезонної грі з "Сан-Антоніо" - 130: 127. Розігруючий за 30 хвилин набрав 22 очки і 7 передач.

За кілька секунд до сирени він застав суперника зненацька - кинув триочковий майже з центру майданчика.

Відеоогляд матчу:

У матчі проти "Сан-Антоніо" український центровий "Атланти" Олексій Лень провів на майданчику більше 35 хвилин, зробивши при цьому дабл-дабл. Лінь (35:36 = 16 очок (3/4 двоочкові, 2/4 триочкових, 4/5 штрафних, 10 підбирань (2 в нападі), 5 передач, 4 втрати, 4 фоли, "+/-" 10)

Зараз ви читаєте новину «Партнер українця по "Атланті" виконав фантастичний кидок - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua