пʼятниця, 12 вересня 2008 15:23

Паралімпіада. Україна здобула п"ятнадцяте золото

20-річний харків"янин Олексій Федіна виграв для України п"ятнадцяту золоту нагороду в Пекіні. У запливі на індивідуальній двухсотметрівці в класі Sm13 з результатом 2:13.84 Олексій встановив новий світовий рекорд! У цій же дисципліні 25-річний одесит Дмитро Алексєєв з результатом 2:17.13 фінішував на третьому місці та здобув бронзову медаль.

Таким чином, в скарбничці
паралімпійської збірної України вже 42 медалі різного гатунку (15 золотих, 10 срібних і 17 бронзових). У загальному заліку українська збірна впевнено займає 4-е місце.