неділя, 23 лютого 2020 15:35

"Ов'єдо" програв, Лунін знову пропустив

Андрій Лунін жодного разу не йшо із поля "сухим"

"Луго" в 29-му турі іспанської Сегунди обіграв "Ов'єдо" - 1:0. У стартові склади своїх команд потрапили і голкіпер гостей Андрій Лунін, і захисник господарів Василь Кравець.

На 15-й хвилині Моктар Ель-Хасен відкрив рахунок в матчі. Таким чином, український воротар пропустив гол в сьомому матчі поспіль. Про це повідомляє "Трибуна".

У компенсований до другого тайму час Мануель Баррейро забив другий гол у ворота Луніна, але арбітр скасував його після відеоповтору, зафіксувавши гру рукою.

Лунін пропустив 9 голів в 7 матчах за клуб. На рахунку Кравця 1 асист в 4 зустрічах.

Обидва футболісти виступають за свої клуби на правах оренди: Лунін - з "Реала", Кравець - з "Леганес". Раніше вони разом грали за "Леганес".

Зараз ви читаєте новину «"Ов'єдо" програв, Лунін знову пропустив». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua