субота, 21 жовтня 2017 17:12

"Олімпік" вийшов на третє місце у чемпіонаті України

"Олімпік" переміг "Зірку" завдяки автоголу наприкінці матчу

Донецький "Олімпік" у матчі 13-го туру чемпіонату України обіграв кропивницьку "Зірку". Донеччани вирвали перемогу на останніх хвилинах.

Єдиний гол у матчі забив гравець "Зірки" Тарас Качараба, зрізавши м'яч у власні ворота.

Гості більшу частину матчу грали в меншості - спочатку поле залишив Максим Ковальов, а після перерви свою команду підвів ще й Артем Фаворов.

Після цієї перемоги "Олімпік" вийшов на третє місце в турнірній таблиці. Команду Романа Санжара може випередити полтавська "Ворскла", яка свій матч проти львівських "Карпат" зіграє пізніше.

"Олімпік" - "Зірка" - 1:0

Гол: Качараба (89, аг)

"Олімпік": Махарадзе, Федорів, Шабанов, Кравченко, Сондей, Брікнер (Іллой-Айєт, 22), Моха, Богданов, Шестаков, Лук'янчук (Мігунов, 64), Біленький (Прийомов, 46).

"Зірка": Паст, Ковальов, Маткобожик, Полегенько, Цюпа, Дрішлюк (Авер'янов, 77), Драченко, Фаворов, Качараба, Чичиков (Загальский, 86), Петров.

Попередження: Драченко (18), Качараба (29), Фаворов (37), Шабанов (61), Кравченко (65).

Вилучення: Ковальов (38), Фаворов (59).

Цей матч був першим в програмі 13-го туру. У центральному поєдинку зустрінуться "Динамо" та "Шахтар". Матч відбудеться в неділю, 22 жовтня, на "Олімпійському". Початок - о 19:30. Наш сайт проведе текстову онлайн трансляцію матчу.

Зараз ви читаєте новину «"Олімпік" вийшов на третє місце у чемпіонаті України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua