вівторок, 20 лютого 2018 16:25

Олімпіада-2018. Українець виявився далеким від п'єдесталу в лижному двоєборстві

Німці виграли весь п'єдестал у двоборстві. Фото: Reuters

У Пхенчхані завершилися змагання в лижному двоборстві (великий трамплін + гонка на 10 км). Всі три медалі - золото, срібло і бронзу - здобули представники збірної Німеччини.

Першим фінішну лінію перетнув Йоганнес Рідцек, який в змаганнях на трампліні посів 5-е місце - 132,9 і 0.24 секунди відставання на старті гонки. Але в лижній гонці спортсмен проявив свої найкращі якості, подолавши дистанцію за 23 хвилини 52,5 секунди.

2-е місце у Фабіана Ріссле - 0,4 секунди відставання, 3-є - у Еріка Френцеля - 0,8 секунди відставання.

Українець Віктор Пасічник у стрибках з трампліну зайняв 21-е місце - 126,0 метра і 108,2 бала, а на фініші лижної гонки був 23-м з результатом 26 хвилин 39,6 секунди і відставанням від переможця в 2 хвилини 47,1 секунди.

Раніше фристайлист Олександр Абраменко здобув для України золоту медаль Ігор-2018.

Зараз ви читаєте новину «Олімпіада-2018. Українець виявився далеким від п'єдесталу в лижному двоєборстві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua