неділя, 01 квітня 2018 15:38

Ольга Харлан виграла другий турнір поспіль

Харлан перемогла на Гран-прі Сеулу. Фото: apostrophe.ua

Українська фехтувальниця Олімпійська чемпіонка-2008 року Ольга Харлан стала переможницею другого гран-прі сезону в Сеулі.

"Українка стартувала в турі прямого вибування під першим номером посіву і в 1/32 турнірній таблиці здобула перемогу над італійкою Кіарі Мормиль з рахунком 15:12. Далі лідер збірної України розібралася з японкою Рісой Такашіма (15: 7), вибила з боротьби росіянку Світлану Кормільціну (15:13) і в 1/4 фіналу виграла у кореянки Су Йон Чои (15:11)", - повідомляє isport.ua.

У наступному поєдинку Харлан взяла реванш у румунки Б'янки Піску обігравши суперницю з мінімальною перевагою - 15:14, а в фіналі не залишила шансів другому номеру світового рейтингу Ганні Мартон з Угорщини (15:7).

Відзначимо, що для українки це вже друга перемога поспіль на турнірах такого масштабу. Раніше Ольга виграла титул на Гран-прі Канкуна.

Останній, третій етап Українка пропустить, оскільки він буде проходити в Москві, а Україна турніи що проходять на території країни-агресора бойкотує.

Ольга Харлан стала переможницею етапу Кубка світу, який відбувся у Бельгії

Зараз ви читаєте новину «Ольга Харлан виграла другий турнір поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua