понеділок, 24 березня 2008 10:32

Олег Лісогор завоював "золото" на дистанції 50 метрів брасом

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту українські плавці завоювали вчора першу золоту медаль.

Олег Лісогор на своїй коронній дистанції 50 метрів брасом впевнено виграв фінал і континентальне золото. Володар світового рекорду на 50-метрівці, Лісогор показав сьогодні у фіналі результат 27.43 секунди.

В фінале 50-метрівки брасом також виступав Ігор Борисик, який  зайняв 7 місце.

У фінальному запливі на 100 метрів баттерфляєм ні Андрій Сердінов, ні Сергій Бреус не змогли завоювати медалі. Сердінов зайняв 6 місце, Бреус був 7-м. Сердінову належать на стометрівці рекорди Європи (51.36 сік) і рекорд чемпіонатів (51.89 сік). Останній вчора у фіналі зміг повторити росіянин Євген Коротишкін, який і виграв золоту медаль.

Наш спорт
Зараз ви читаєте новину «Олег Лісогор завоював "золото" на дистанції 50 метрів брасом ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua