Пʼятниця, 22 серпня 2008 12:43

Німеччина завоювала два золота у веслуванні

В п"ятницю, 22 серпня, в Пекіні розіграний третій комплект Олімпійських медалей в жіночому веслуванні на байдарках-четвірках на дистанції 500 м.

Олімпійськими чемпіонками в Пекіні за підсумками фінального запливу байдарок-четвірок стали спортсменки з Німеччини.

Німкені зуміли завоювати золото, залишивши позаду головних фаворитів фіналу - команду Угорщини, якій дісталися срібні нагороди.

Бронзові медалі отримали дівчата з Австралії, які в боротьбі на останніх сантиметрах дистанції виграли у спортсменок з Польщі.

Тим часом, у фінальному запливі чоловічих байдарок-двійок на дистанції 1000 метрів німецькі спортсмени виграли ще одне золото.

Друге місце в запливі дісталося данцям, які програли німецькій байдарці дві секунди на фінішному створі.

Бронзові нагороди виграли італійці, знову залишивши без подіуму польську команду, пише uaSport.net

Зараз ви читаєте новину «Німеччина завоювала два золота у веслуванні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua