вівторок, 15 жовтня 2019 00:34

"На полі билися 11 левів" – Шевченко

Шевченко каже, що знайшов у Португалії вільні зони

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Португалією (2:1).

Повідомляє "Трибуна".

- В першу чергу, я свою обіцянку тримаю. Вітаю всю Україну. Пообіцяв, що команда кваліфікацію пройде і поїдемо на Євро.

Чесно скажу, важко говорити, тому що стільки емоцій було віддано на цьому матчі. Вдячний Києву і всій Україні за таку підтримку. Думаю, що команда вистояла останні 15 хвилин тільки завдяки такій підтримці наших трибун.

Хлопці все знають, наскільки зараз вболівають за футбол, за збірну. Думаю, це додатковий стимул для кожного з них.

Хочу подякувати журналістам. Мені приємно, тому що працюємо в одному напрямку. Ми відчинили двері, Україна знає, що робиться в команді, що хлопці дійсно переживають. Приїжджають, віддаються до кінця. Думаю, якщо завжди з таким ставленням кожен приїжджатиме, підтримка завжди буде.

Хочу подякувати команді. Я сьогодні побачив 11 левів, які билися до кінця. Вдячний їм, тому що було нелегко. Три роки тому ми прийшли і поміняли кардинально все. Їм сподобалася ідея, вони закохалися в неї. Ми продовжуємо це робити.

- Ключовий момент матчу?

Пенальті. І вилучення Тараса Степаненко.

- Був пенальті?

Давайте так: ключовий момент - перший тайм. Ми трохи змінили нашу тактику. Думаю, ви помітили, що ми зробили. Думаю, це і принесло свої плоди. Думаю, португальці трохи не очікували.

Ми знали, де будуть вільні зони, тому поставили Марлоса трохи попереду. Для Ярмоленко і Яремчука відразу ж відкрилися зони, тому два голи прийшли.

Була дуже впевнена гра в обороні в першому таймі. Дуже добре переміщалася середня лінія, ми грали компактно. Практично нічого не давали зробити, крім стандартів.

У другому таймі ми знали, що граємо проти сильної команди. Португальці додали дуже сильно.

На жаль, за 15 хвилин до кінця Степаненко отримав червону і пенальті. Не хочу навіть розбирати цей момент. Для мене це в минулому, більше не питайте. Не хочу влазити туди.

Збірна України вперше в історії виграла групу й поїде на Євро з 1 місця.

Зараз ви читаєте новину «"На полі билися 11 левів" – Шевченко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua