вівторок, 06 травня 2008 14:22

На ЧС з хокею шведи закинули дев"ять шайб у ворота збірної Франції: останні результати

У матчі другого туру групи А попереднього раунду чемпіонату світу з хокею, який проходить в Канаді, збірна Швеції розгромила команду Франції з рахунком 9:0. Зі всіх матчів, що завершилися, це найбільша перемога на турнірі. Шведські хокеїсти очолили турнірну таблицю своєї групи, випередивши Швейцарію за різницею шайб.

Не дивлячись на значну перевагу, в першому періоді шведи не змогли закинути у ворота французів. Проте в другій 20-хвилинці скандинави чотири рази запалювали червоне світло за воротами суперників, а в завершальній третині матчу додали ще п"ять шайб. У складі "Тре Крунур" відзначилися вісім гравців: Тоні Мартенссон, Патрік Хернквіст, Маттіас Вейнхандль, Ніклас Валлін, Ніклас Бекстрьом (двічі), Александр Едлер, Роберт Нільссон і Кенні Юнссон. З урахуванням першого матчу, в якому шведи виграли у білорусів з рахунком 6:5, підопічні Бенгта-Аке Густафссона поки стали найрезультативнішою командою світової першості.

У завершальному матчі попереднього етапу збірна Швеції зіграє з командою Швейцарії, а в зустрічі між Францією і Білорусією визначиться третя команда, яка продовжить боротьбу за вихід в чвертьфінал.

У останньому ж матчі четвертого ігрового дня чемпіонату світу сталася головна поки сенсація турніру. У групі С попереднього раунду збірна Німеччини з рахунком 4:2 завдала поразки команді Словаччини і зрівнялася з нею за набраними очками. Лідирує в цій групі збірна Фінляндії.

Зустріч німців і словаків проходила в рівній боротьбі, але хокеїсти збірної Німеччини краще використовували свої гольові моменти і краще грали в більшості. Рахунок в цій зустрічі відкрив на 7-ій хвилині лідер збірної Німеччини Марко Штурм, а через десять хвилин Штефан Юсторф збільшив перевагу німців до двох шайб.

В середині другого періоду Іван Чернік один гол відіграв, але потім дві шайби (одну в кінці другої 20-хвилинки, іншу - в середині третьої) закинув Міхаель Хакерт. Все, що вдалося зробити словакам - за чотири секунди до закінчення гри забити ще один гол, автором якого став Юрай Колнік.

У цій групі з п"ятма очками лідирують фінни, по три бали у словаків і німців, одне очко у норвежців. У завершальному турі Словаччина зіграє з Фінляндією, а Німеччина - з Норвегією.

Воротарі: Лів - Ленрі (Юе)

Словаччина - Німеччина - 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

Воротарі: Лашак - Мюллер.

Фінляндія - Норвегія 3:2 ОТ (2:2, 0:0, 0:0, 1:0)

1:0 Йокінен (Капанен, Койстінен) 01:37 ГБ
1:1 Аск (Рюмарк) 04:26
2:1 Пелтонен (Селянне, Койву) 16:16 ГБ
2:2 Бастіансен (Аск, Скродер) 19:51 ГБ
3:2 Рууту (Койву, Йокінен) 62:27
Воротарі: Веханен - Гротнес.

Швейцарія - Білорусія 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

1:0 Шпрунгер (Монне, Амбуль) 13:01 ГБ
1:1 Кольцов (Дудік, Салей) 27:34
2:1 Шпрунгер (Блінденбахер, Монне) 34:36 ГБ
Воротарі: Гербер - Коваль.

За матеріалами: Lenta.Ru, Чемпионат.ру
Зараз ви читаєте новину «На ЧС з хокею шведи закинули дев"ять шайб у ворота збірної Франції: останні результати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua