пʼятниця, 17 серпня 2007 17:59

На чемпіонаті Європи з літнього біатлону блискуче виступають українці

На чемпіонаті Європи з літнього біатлону, який проходить в Тисовці, українські спортсмени завоювали вже 9 медалей - 4 золоті, 2 срібні і 3 бронзові.

Сьогодні, 17 серпня, спортсмени розіграли чотири комплекти нагород в гонках з масовим стартом з чотирьма вогняними рубежами, передає www.for-ua.com.

До повного комплекту медалей, які українці завоювали в перший день змагань в спринті, додалися ще шість нагород.

Друге " золото"  континентальної першості серед юніорів завоював Андрій Возняк (24:40.7, 4 промахи). Друге і третє місця зайняли росіяни Максим Адієв (24:55.1, 6) і Рінат Гілазов (25:14.5, 7).

Золоту медаль в жіночому мас-старті виграла Світлана Крікончук (24:38.9, 4), а її колега по збірній Людмила Пісаренко (25:13.6, 5) фінішувала третьою. "Срібло"  на цій дистанції у росіянки Наталії Соловьевої (25:01.2, 8).

Серед юніорок Валентина Семеренко (25:30.9, 3) і Юлія Капуста (25:47.3, 5) стали владарками "золота"  і "бронзи",  відповідно.

Після четвертого вогневого рубежу Олександр Біланенко (24:15.6, 4) поступився росіянинові Олексію Ковязіну (24:03.8, 3). Третє місце зайняв росіянин Іван Богданов (24:21.3, 6).

Завтра, 18 серпня, змішаними естафетами і урочистою церемонією закриття завершиться чемпіонат Європи з літнього біатлону.
Зараз ви читаєте новину «На чемпіонаті Європи з літнього біатлону блискуче виступають українці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua