понеділок, 05 березня 2007 15:54

Монтойя вперше перемагає в Nascar

Екс-пілот "Формули-1" та "Макларена" колумбієць Хуан-Пабло Монтойя, 31 рік, напередодні виграв свої перші перегони в популярній американській серії NASCAR, повідомляє autosport.com.. Це сталося на третьому етапі чемпіонату Busch Series - другого дивізіону NASCAR. Гонка проходила в Мексиці на трасі дорожного типу.

Колумбієць стартував третім. Практично всю першу половину 200-мильної гонки він вів пелотон. Але через проблеми на дозаправці відкотився на 21 позицію. Всього за 20 кіл він повернувся до групи лідерів та на останньому колі випередив свого візаві.

Будучи пілотом "Формули-1", Монтойя виграв 7 гран-прі, завоював 13 поулів, два рази ставав третім у загальному заліку.

Зараз ви читаєте новину «Монтойя вперше перемагає в Nascar». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua