пʼятниця, 09 червня 2017 11:34

Молодіжна збірна України програла Фінляндії

Збірна Фінляндії виграла Меморіал Лобановського ffu.org.ua

Молодіжна збірна команда України в серії післяматчевих пенальті поступилася у фіналі XIV Міжнародного турніру пам'яті Валерія Лобановського. Фінляндія завоювала Кубок Лобановського у свій дебютний виступ на турнірі.

В українців з "точки" забили Зубков, Вакулко і Лук'янчук, а ось Чеберко потрапив у штангу. Фінська збірна всі свої спроби вдало реалізувала, відсвяткувавши перемогу на XIV турнірі пам'яті Валерія Лобановського.

"Ми дуже хотіли виграти. Давно не вигравали турнір, тільки 2009 року брали перше місце.

Дуже налаштовувалися на цей турнір, хотіли залишити кубок вдома. На жаль, не вийшло.

Тепер уже наступного року постараємося зробити все, щоб трофей залишився у Києві", - сказав футболіст збірної України U-21 Бека Вачіберадзе.

Україна U-21 - Фінляндія U-21 - 0:0 (3:5, пен)

Україна: Безрук - Лук'янчук (к), Литвин, Осман, Швед (Збунь, 46), Чеберко, Вачіберадзе (Кочергін, 62), Вакулко, Тимчик, Щебетун (Зубков, 57), Лучкевич (Кірюханцев, 72)

Попередження: Вакулко (67), Кірюханцев (80) - Ала-Мюллюмякі (44), Кайрінен (56)

Поєдинок відбору на Кубок світу-2018 Фінляндія - Україна відбудеться 11-го червня в Тампере. Пряма текстова трансляція на Gazeta.ua. Прямий ефір на телеканалі "Україна".

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна України програла Фінляндії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua