понеділок, 05 травня 2008 14:46

Матч "Сан-Хосе" - "Даллас" тривав більше п"яти годин

Матч Кубка Стенлі між "Сан-Хосе" і "Далласом", який закінчився перемогою господарів майданчика в овертаймі з рахунком 2:1, став найдовшим в історії каліфорнійського клубу.

Гра, в якій для виявлення переможця булои призначено чотири додаткові періоди, тривала 5 годин 14 хвилин. На 10-й хвилині четвертого овертайму капітан "Далласа" Бренеден Морроу закинув шайбу в більшості і приніс своїй команді перемогу в матчі і півфінальній серії.

"Даллас" - "Сан-Хосе" - 2:1 4 ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
1:0 Мієтінен (Зубов, Модано) 24:49
1:1 Клоу (Ріве, Мітчелл) 41:39
2:1 Морроу (Робіда, Рібейро) 129:03 - в більшості
Воротарі: Турко - Набоков.
Рахунок в серії: 4-2.

"Спорт сегодня"

Зараз ви читаєте новину «Матч "Сан-Хосе" - "Даллас" тривав більше п"яти годин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua