вівторок, 29 вересня 2020 11:28

Матч між українськими баскетбольними командами переріс у бійку

Максим Сандул став одним з ініціаторів бійки. Фото: БК "Запоріжжя".

Товариський матч між БК "Одеса" і БК "Тернопіль" завершився масштабним побоїщем.

За 5 хвилин до кінця 4-ї чверті центровий "Тернополя" Максим Сандул в боротьбі за підбирання вдарив ліктем гравця "Одеси" Юрія Кондракова, повідомляє sport.ua.

На це відреагував американський захисник "Одеси" Баден Джаксен, який почав штовхати суперника, але Сандул відповів йому ударом в щелепу. Це спровокувало ланцюгову реакцію. До бійки підключилися гравці обох команд. Сутичку не вдавалося вгамувати майже 2 хв.

У підсумку, матч так і не дограли, зафіксувавши рахунок 66:64 на користь "Тернополя". Чемпіонат України з баскетболу має бути на початку жовтня.

Зараз ви читаєте новину «Матч між українськими баскетбольними командами переріс у бійку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua