Понеділок, 11 лютого 2008 12:47

Марадона повернувся на футбольне поле

Легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона знов вийшов на футбольне поле. Він зіграв за збірну Аргентини в добродійному матчі проти збірної Чылі на маленькому майданчику - розміром 42 на 22 метри. У матчі відбулися два тайми по 25 хвилин кожен.

У впертій боротьбі перемогу з рахунком 11:10 отримала збірна Чилі, у складі якої блискучу гру продемонстрував Іван Саморано. Глядачі дуже тепло зустріли Марадону і постійно скандували його ім"я. Проте порадувати уболівальників забитих голом Дієго не зміг, хоча для цього у нього було як мінімум п"ять можливостей.

Іспанські ЗМІ повідомляють, що Марадона провів в Чілі шість днів, за які витратив 500 тисяч доларів. При цьому ще заздалегідь знаменитий у минулому футболіст попросив від чилійської поліції наряд охорони для себе і своїх супутників.