пʼятниця, 22 вересня 2017 15:44

Манджукич забив за "Ювентус": як зіграли лідери збірної Хорватії за свої клуби

Маріо Манджукич приніс перемогу "Ювентусу"

На збірну України в жовтні чекає надважливий матч кваліфікації Кубка світу проти Хорватії. Слідкуємо за виступами хорватських футболістів за їхні клуби.

Серед тижня пройшли тури чемпіонатів Іспанії та Італії, в яких виступають лідери "картатих".

Лука Модрич, півзахисник мадридського "Реала"

Лідер збірної Хорватії вийшов у стартовому складі "Реала" проти "Бетіса". "Вершкові" програли з рахунком 0:1. Модрич зіграв 72 хв. у зустрічі. Матео Ковачич на поле не виходив.

Іван Ракітич, півзахисник іспанської "Барселони"

Ракітич вийшов на заміну в матчі проти "Ейбара" (6:0). На 65-й хвилині Іван замінив Серхіо Бускетса.

Іван Перішич, півзахисник італійського "Інтера"

Футболіст зіграв весь матч проти "Болоньї" (1:1).

Марцело Брозович, півзахисник італійського "Інтера"

Хорват вийшов на заміну у зустріч проти "Болоньї" на 81-й хв замість Кандреви.

Мілан Бадель, півзахисник італійської "Фіорентини"

Гравець вийшов у стартовому матчі проти "Ювентуса" (0:1). На 50-й хвилині Мілан отримав попередження, а на 66-й залишив "Фіорентину" у меншості.

Маріо Манджукич, форвард туринського "Ювентуса"

Маріо зіграв 90 хв проти "Фіорентини". На 52-й хв нападник забив єдиний м'яч у зустрічі. Туринці здобули п'яту перемогу набрали 15 очок і разом з "Наполі" ділять лідерство в турнірній таблиці.

Нікола Калінич, нападник італійського "Мілана"

Колишній форвард "Дніпра" вийшов у стартовому складі "Мілана" і відіграв 62 хв. Нікола "намалював" пенальті, з якого Рікардо Родрігес відкрив рахунок у поєдинку.

Збірна України у своїй групі ділить третє-четверте місця з Туреччиною. Лідери Хорватія та Ісландія мають на два очки більше.

Кваліфікаційний турнір у нашій групі закінчиться 9 жовтня. Збірна України у Києві зіграє проти лідера і найсильнішої команди групи - Хорватії. За три дні до цього на виїзді команда Андрія Шевченка зіграє проти аутсайдера збірної Косова.

Зараз ви читаєте новину «Манджукич забив за "Ювентус": як зіграли лідери збірної Хорватії за свої клуби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua