неділя, 03 грудня 2017 12:52

"Манчестер Юнайтед" в меншості обіграв у гостях "Арсенал", але втратив Погба на гру проти" Сіті"

Лінгард у Лондоні двічі забив "Арсеналу". Фото: i.ytimg.com

"Манчестер Юнайтед" виграв у "Арсеналу" в матчі 15-го туру АПЛ. Зустріч на лондонському стадіоні "Емірейтс - Ешбертон Гроув" завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

У дебюті гри Лоран Косельні помилився при передачі на своїй половині поля. Валенсія, обігравшись із Погба, відправив м'яч між ногами Петру Чеху. На 11-й хвилині Мустафі у власному штрафному майданчику втратив м'яч, Ромелу Лукаку виконав передачу в штрафний на Марсьяля, той віддав пас на Лінгарда, який і вразив дальній кут воріт.

У дебюті другого тайму Озіл з лівого флангу виконав передачу до лінії воротарського. М'яч транзитом через Ремсі потрапив до Ляказетта, який "розстріляв" Давида де Хеа. На 63-й хвилині Лінгард виконав передачу на правий кут штрафного на Погба. Останній витягнув на себе Косельні і відпасував на Лінгарда. Тому залишалося лише не промахнутися по порожніх воротах.

Гості догравали в меншості: на 74-й хвилині Погба в боротьбі за м'яч на половині поля "Арсеналу" грубо зіграв проти Бельєріна і отримав пряму червону картку. Француз пропустить матч наступного туру проти земляків з "Сіті", яка відбудеться 10 грудня.

АПЛ, 15-й тур

"Арсенал" - "Манчестер Юнайтед" - 1:3

Голи: Валенсія (4), Лінгард (11), Ляказетт (49), Лінгард (63)

Вилучення: Погба (74)

"МЮ" з 35 очками займає друге місце, відстаючи від "Манчестер Сіті" на 5 балів і зігравши на матч більше. "Арсенал", у якого 28 пунктів, на п'ятій позиції.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" в меншості обіграв у гостях "Арсенал", але втратив Погба на гру проти" Сіті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua