понеділок, 25 січня 2021 09:01

"Манчестер Юнайтед" переміг "Ліверпуль"

Маркус Рефшорд записав на свій рахунок гол та асист. Фото:REUTERS

У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії "Манчестер Юнайтед" вдома переміг "Ліверпуль" - 3:2.

У 1-му таймі команди обмінялися голами. Гості відкрили рахунок після точного удару Мохамеда Салаха. За МЮ забив Мейсон Ґрінвуд.

Після перерви Маркус Рашфорд вивів господарів вперед, але Салах за декілька хвилин знову зрівняв рахунок у матчі. Перемогу "червоним дияволам" приніс Бруну Фернандеш, який забив прямим ударом зі штрафного. За 12 хв. команда Юргена Клоппа не змогла врятуватися.

У наступному раунді Кубка Англії "Манчестер Юнайтед" зіграє проти "Вест Гема" Андрія Ярмоленка.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" переміг "Ліверпуль"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua